Informacje

Alt.pl to polski serwis internetowy podejmujący tematykę promocji oraz inwestycji, zarówno w skali makro, jak i mikro. Zresztą obie te grupy problemów w znacznym stopniu przenikają się. Wystarczy zauważyć, że promocja jest zazwyczaj niezbędnym wyzwaniem, które trzeba podjąć, aby znaleźć i przyciągnąć inwestora. Z drugiej strony, poszukując atrakcyjnej formy ulokowania funduszy, inwestor podejmuje decyzję, również w pewnym stopniu w oparciu o materiały promocyjne. Należy tu wyraźnie zastrzec, że w naszym rozumieniu promocja nie oznacza tradycyjnie rozumianej reklamy, a rzetelne i konkretne przedstawienie swoich możliwości oraz zaprezentowanie swoich realnych atutów. W znaczeniu tym zatem, termin "promocja" jest niemalże synonimem "informacji".

 

W ramach swojej misji, serwis Alt.pl prezentuje najwyższej jakości materiały promocyjne naszych klientów oraz przedstawia sposoby zachęcania i pozyskiwania inwestorów tak przez duże, jak i małe podmioty, te prywatne i te publiczne. Ponadto, Alt.pl udziela wskazówek dotyczących racjonalnego inwestowania środków w rozmaite przedsięwzięcia. Na naszych stronach można więc znaleźć zagadnienia odnoszące się do finansowania start-upów, crowdfundingu, aniołów biznesu, funduszy venture capital i private equity, inkubatorów biznesu, dofinansowania instytucjonalnego, new connect oraz innych, alternatywnych rynków kapitałowych. W związku z tym, publikujemy także konkretne informacje ekonomiczne, gospodarcze oraz z pogranicza nowych technologii i biznesu.

 

Ze względu na doświadczenie uzyskane przy pracy nad innymi projektami naszej grupy, tj. wydawnictwem Polish Business Magazine oraz portalem Expochart.com, nie omijamy również kwestii związanych z targami i wystawami międzynarodowymi, przemysłem obronnym oraz samorządem terytorialnym. Naturalnie wszystko w kontekście promocyjno-inwestycyjnym.

 

Serdecznie Państwa zapraszamy do zapoznania się z zawartością serwisu Alt.pl