Współpraca

1. Współpraca

2. Reklama w serwisie Alt.pl

 

 

1. Współpraca

 

Zapraszamy do współpracy z nami dziennikarzy, redaktorów, researcherów, blogerów, grafików oraz informatyków. Osoby początkujące, bez doświadczenia oraz studenci / uczniowie również mile widziani. Organizujemy także staże oraz praktyki zawodowe. Poszukujemy osób zainteresowanych szeroko rozumianą tematyką ekonomiczną, mediów, serwisami internetowymi, chcących się uczyć, rozwijać oraz poznawać nowych ludzi. Tych, którzy chcą inwestować we własną przyszłość. Zainteresowane osoby prosimy o kontakt z nami.

 

2. Reklama w serwisie Alt.pl

 

Zapraszamy serdecznie naszych Klientów - reklamodawców do współpracy z nami. 

 

Każda prezentacja wyświetlana na naszych stronach zawiera:

  • Baner rotacyjny na stronie głównej o rozmiarach 940x200 pikseli.
  • Reklamę w formacie HTML, która składać się może z tekstu - do 1800 znaków, zdjęć - maksymalnie 6, dodatkowych plików - np. PDF, czy DOC oraz pliku video - np. AVI, MPG czy MOV, o maksymalnym rozmiarze do 50 MB.
  • Linki do strony internetowej Klienta w dowolnym miejscu reklamy.

Państwa prezentacja będzie dostępna na naszej stronie przez minimum rok. Link do niej zamieszczony będzie na stronie INFORMACJA I PROMOCJA. Przez pół roku pojawiał się będzie duży baner na stronie głównej.

 

Proponujemy także opcję reklamy jednocześnie we wszystkich naszych mediach, czyli anglojęzycznej w serwisie Expochart.com, anglojęzycznej w magazynie drukowanym Polish Business Magazine oraz polskojęzycznej tutaj, czyli w serwisie Alt.pl.

 

Istnieje również możliwość uzgodnień indywidualnych, w takim wypadku prosimy o sprecyzowanie Państwa oczekiwań.

 

Jeżeli są Państwo zainteresowani zamieszczeniem oferty na naszej stronie, bardzo prosimy o kontakt z nami.