Czas powiedzieć "Do zobaczenia" - pożegnanie z czytelnikami

 Ania L.     17 grudnia 2014 14:07

Drodzy Czytelnicy,

Z końcem roku 2014 mój blog "W poszukiwaniu swojego miejsca..." przechodzi do historii. Będzie ciągle dostępny pod dotychczasowym adresem, ale jedynie w postaci archiwum moich dawnych wpisów. Nie będę go dalej aktualizować, czyli po prostu prowadzić. Roczna umowa, którą zawarłam z Alt.pl wypełniła się i nie jestem w stanie jej przedłużyć, pomimo naprawdę ciekawej propozycji ze strony właścicieli portalu. Po prostu nadmiar obowiązków służbowych uniemożliwia mi kontynuowanie tego przedsięwzięcia tym bardziej, że od lutego wyjeżdżam na przynajmniej rok do Kanady.

W tym miejscu chciałam serdecznie podziękować redakcji Alt.pl za umożliwienie mi prowadzenia tego bloga, za bezkonfliktową i wspaniałą współpracę. Trzymam mocno kciuki za Wasze przedsięwzięcie i mam wielką nadzieję, że za rok - dwa znowu będzie nam dane realizować wspólne projekty. Ten serwis internetowy jest naprawdę potrzebny. W idealny sposób łączycie profesjonalne podejście do takich tematów, jak pozyskiwanie kapitału, poszukiwanie inwestorów, promocja w sieci oraz innych zagadnień biznesowych, z lekką i dostępną formą przekazu. Oby tak dalej!

Szczególnie ciepło dziękuję zaś moim Czytelnikom. Wasze listy i komentarze dostarczyły mi naprawdę wiele materiału do przemyśleń. Dzięki temu, co pisaliście dostrzegłam wiele nowych elementów związanych z moją branżą, na które wcześniej nie zwracałam dostatecznie uwagi (albo nie zwracałam uwagi wcale). Raz jeszcze za to wszystko Wam dziękuję. Żegnam się z Wami, na pewno jednak nie na stałe - jestem bowiem przekonana, że moje teksty jeszcze wrócą na strony Alt.pl, w takiej czy innej formie.

Życzę wszystkich Wesołych i Spokojnych Świąt Bożego Narodzenia oraz

Szczęśliwego Nowego Roku 2015.

Ania L.

 Komentarze

 Karina Michalczak     23 grudnia 2014 21:44

Mam nadzieje ze w przyszlosci znajdziesz jeszcze czas i motywacje na wpisy - jak nie tu to gdzies indziej :) Wesolych Swiat!

 Jacek Markows     23 grudnia 2014 21:39

Powodzienia z nowymi wyzwaniami i mam nadzieje ze bedziemy mogli znow poczytac tu kolejne teksty w przyszlosci!

      23 grudnia 2014 21:37

Oj wielka szkoda, to byly wpisy na naprawde wysokim poziomie :) Powodzienia za granica!


 Dodaj Komentarz

Zaloguj się by móc dodawać komentarze