Pożegnanie, dalsza współpraca, nowości i życzenia - zmiany, zmiany, zmiany

 Marek Kotelski     22 grudnia 2014 14:53

Podobnie jak w przypadku Ani L., również mój blog przechodzi do archiwum z dniem 1 stycznia 2015 r. Będzie nadal dostępny w tym samym miejscu, ale nie będę już zamieszczał nowych wpisów. Nie oznacza to jednak, że moja współpraca z Alt.pl się kończy. Nic podobnego. Pozostanę nadal w gronie redaktorów serwisu, ale w nieco innej roli. Odpowiadał będę za artykuły pojawiające się w serwisie (wśród nich na pewno znajdą się także te mojego autorstwa) oraz udzielał porad na forum dyskusyjnym.

W związku z powyższym, dziękuję bardzo wszystkim stałym i okazjonalnych Czytelnikom mojego bloga. Wasza aktywność przejawiająca się w ciekawych komentarzach i nadsyłanych prywatnie pytaniach, była dla mnie najlepszą nagrodą i motywacją do tworzenia kolejnych tekstów. Satysfakcję miałem ogromną szczególnie wtedy, gdy otrzymywałem listy z podziękowaniami od osób, które w praktyce skorzystały z rad zawartych na blogu.

Coś się kończy, coś się zaczyna. "Promocja w wersji Pro" przestaje funkcjonować, ale w jej miejsce już w styczniu 2015 r. pojawi się nowy blog dotyczący głównie networkingu, coachingu i rozwoju osobistego, oprócz tego poruszający również tematy promocji (także w sieci), poszukiwania inwestorów i w ogóle biznesu. Osobiście znam i cenię autora tego blogu, z tym większą przyjemnością mogę go więc zarekomendować. Szczegółów na razie nie zdradzę, wszystko stanie się jasne już niedługo.

Wszystkim użytkownikom Alt.pl ogólnie, a w szczególności czytelnikom mojego bloga, składam Serdeczne Życzenia Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego (2015) Roku.

Marek Kotelski

 

Tradycyjna kartka świąteczna

 

PS W załączeniu tradycyjna kartka świąteczna z motywem... zbliżonym do logo portalu Alt.pl. Nie jest to chyba zimorodek, ale dość podobne stworzenie :)

 

 Komentarze

 Karina Michalczak     23 grudnia 2014 21:42

Z pewnoscia bede czekac na artykuly o reklamie internetowej :)! Wesolych Swiat i Szczesliwego Nowego Roku :)

 Jacek Markows     23 grudnia 2014 21:41

Zycze powodzenia z nowymi zadaniami. Dziekuje za ciekawe i dajace do myslenia wpisy :)


 Dodaj Komentarz

Zaloguj się by móc dodawać komentarze