Polskie portale oferujące kampanię reklamową w internecie?

Dzień dobry, poszukuję profesjonalnych polskich portali internetowych oferujących kompleksową kampanię reklamową w internecie. Jestem zainteresowany usługami w zakresie reklamy kontekstowej, behawioralnej oraz samodzielną możliwością integracji reklam z moją stroną www (kolor, czcionka). Dodatkowym atutem byłyby stawki za ważne przekierowania. Proszę Państwa o radę na podstawie własnych doświadczeń.

Czesław Zalewski
 18 maja 2015 07:00  Odpowiedzi: 4
 Wyświetleń: 914

 Zaloguj się by móc odpowiadać na posty.

Zdecydowanie polecam http://www.adkontekst.pl/ Zyski zależą tam od takich czynników jak liczba kliknięć (ważnych przekierowań, czyli pojedynczych akcji polegających na kliknięciu przez internautę w reklamę umieszczoną na witrynie Wydawcy) oraz jednostkowej stawki za przekierowanie (ceny za kliknięcie). Poza tym oferują bardzo zróżnicowaną bazę reklam.

#310

Patrycja Strzemieniecka
 18 maja 2015 08:00

Jestem zadowolony z usług Business Click, agencji specjalizującej się w audience driven performance. Najlepiej skontaktowac sie z nimi osobiście, aby dogadać się, co do szczegółów. Są nastawienie na indywidualnego klienta, stąd na ich stronie www nie ma wielu informacji.

#311

Andrzej Dembiński
 18 maja 2015 11:00

Jest jeszcze Goldbach Audience, ale to już agencja z wyższej półki. Niemniej jednak to jeden z wiodących dostawców usług z zakresu online i mobile marketingu, dlatego warto zapoznać się z ich ofertą. http://www.goldbachaudience.com/pl Na stronie jest szczegółowy cennik ofery do pobrania.

#312

norbertto
 18 maja 2015 12:08

WiderKontext to doskonała alternatywa dla Adkontekst. Ich oferta reklam jest niezwykle zróżnicowana, ponadto gwarantowane są publikacje na łamach często odwiedzanych portali newsowych i branżowych.

#313

Aldona R-ska
 18 maja 2015 13:19