Czy użytkownicy Alt.pl mogą publikować artykuły na serwisie?

Witam, mam pytanie. Jestem studentką International Economics na SGH i swoją przyszłość wiążę z dziennikarstwem w tej branży. Zauważyłam, że przy niektórych artykułach na Alt.pl są nazwiska, a przy innych jest po prostu napisane Redakcja Alt.pl, stąd moje pytanie: czy Alt.pl jest otwarte na współpracę z osobami z zewnątrz? I czy jest możliwość samodzielnego dodawania i edytowania artykułów przez czytelników? Pozdrawiam, Aneta

AnetaL
 05 maja 2015 07:05  Odpowiedzi: 4
 Wyświetleń: 832

Zaloguj się by móc odpowiadać na posty.

Witaj, Alt.pl prowadzi nabór osób chętnych do odbycia praktyk zawodowych lub stażu w zakresie dziennikarstwa. Skontaktuj się z nami drogą mailową poprzez zakładkę kontakt - omówimy z Tobą tę kwestię indywidualnie. Natomiast nie ma jak na razie możliwości samodzielnego dodawania artykułów przez użytkowników. Teksty na Alt.pl są pieczołowicie przygotowywane przez ekspertów z określonej branży. Aby ich poziom był wysoki, przed publikacją są weryfikowane przez nasz zespół. Z chęcią zamieścimy Twój artykuł, jeżeli najpierw go nam prześlesz do wglądu. Ocenimy wówczas, czy nadaje się do publikacji albo co powinnaś poprawić, aby sprostać standardom Alt.pl. Pozdrawiam, Magda Piotrowska

Magda Piotrowska
 05 maja 2015 08:07

Jeżeli chodzi o artykuły podpisane Redakcja Alt.pl, to oznacza to, iż pracował nad nim cały zespół. Poza tym, warto dodać, że stażyści w naszej redakcji mają możliwość edytowanie niektórych funkcji w naszym serwisie. Tak jak radzi Magda, napisz do nas osobiście w tej sprawie.

Aleksander Grzelak
 05 maja 2015 12:17

A czy obecnie prowadzicie nabór na staż dla grafików? W tym roku robię licencjat z grafiki na WIT i chciałbym się trochę podszkolić w wakacje :)

#302 , odpowiedź na #300

Mintal
 05 maja 2015 12:20

Prowadzimy taki nabór, skontaktuj się z nami mailowo, to odpowiemy na wszystkie Twoje pytania :)

#303 , odpowiedź na #302

Magda Piotrowska
 05 maja 2015 12:22