„Nic bardziej mylnego” – Radek Kotarski

Dzięki tej książce:

  • w porę zareagujesz, gdy ktoś w Twojej obecności będzie powtarzał nieprawdziwe informacje,
  • będziesz się świetnie bawić obalając mity, które słyszymy od dziecka,
  • nauczysz się krytycznie patrzeć na otaczające nas wiadomości,
  • dostaniesz zestaw arcyciekawych tematów do rozmów ze znajomymi i rodziną,
  • nie będziesz więcej powielać mitów, które bywają bardzo szkodliwe.

Już ponad 20 000 sprzedanych egzemplarzy!

49,90 

Wykorzystujemy tylko 10% możliwości swojego mózgu. Kolumb odkrył Amerykę. NIC BARDZIEJ MYLNEGO! A to tylko kilka informacji wyssanych z palca, w które wciąż wierzymy! Radek Kotarski rozprawia się z 58 popularnymi mitami. W nowym, dopieszczonym wydaniu bestsellerowej książki, obalił 8 nowych wątków.

Co mówią czytelnicy?

Aleks (lubimyczytac.pl)
Uwielbiam dowiadywać się ciekawych rzeczy. Chociaż o większości ciekawostek wiedziałam, to bardzo przyjemnie i lekko się czytało. I oczywiście na plus bardzo przyjemna dla oka oprawa graficzna oraz niebanalny humor.

TheBookking (lubimyczytac.pl)
(…) Radek Kotarski zebrał 58 popularnych, a zupełnie błędnych twierdzeń i wziął je na warsztat. Krok po kroku obala mity, powołując się na rozliczne źródła. Wszystko okraszone dobrym humorem i w scenerii pięknych ilustracji. Co ważne, autor nikogo nie wyśmiewa i nie obraża, o co – w przypadku osób wierzących w niektóre mity – nie byłoby trudno. Myślę, że za mało jest książek takich jak ta. Zwłaszcza w dobie błyskawicznej komunikacji, kiedy łatwiej przychodzi nie tylko powtarzanie starej nieprawdy, ale wytwarzanie nowej. Radek Kotarski swoją działalnością zdaje się wypowiadać wojnę ignorancji i promować wiedzę, jako wartość wzbogacającą każdego człowieka. Wielki szacun!

Ambiwalentna (lubimyczytac.pl)
(…) Czytając tę książkę, byłam zszokowana, że Radek obala mity, o których nie tylko zdarza się nam na co dzień błędnie mówić, ale także, że są one błędnie wpisywane na przykład w podręcznikach szkolnych! Dlatego myślę, że dla samej świadomości i informowania znajomych, warto tę książkę znać. Jest ona również po prostu fajnym zbiorem ciekawostek. Oczywiście, były tam poruszane również tematy, które kompletnie mnie nie interesowały, jednak przeważały te, które pozytywnie mnie zaskoczyły. Dodatkowo, książka jest naprawdę porządnie wydana. Twarda oprawa i piękne ilustracje, sprawiają, że chętnie podarowałabym ją komuś w prezencie.